Arama

Gizlilik Politikası ve Fikri Haklara İlişkin Yasal Uyarı

Paragraf

UMUR KIRTASİYE A.Ş. web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.

“UMUR KIRTASİYE A.Ş.’nin internet sitelerinde yer alan ilgili kısımlara telefon ve e-posta bilgilerimi serbest iradem ile verdiğime, UMUR KIRTASİYE A.Ş.’den gelen bülten ve bilgi mesajları ile sair bildirimleri almak üzere gayrikabilirücu kabul ve beyan ederim.”

www.umurkirtasiye.com.tr alan adlı internet sitesi “Dudullu OSB Mahallesi 2. Cadde No:5 P.K.34776 Ümraniye/ İSTANBUL” adresinde mukim UMUR KIRTASİYE A.Ş.’ye aittir. Web sitesine giriş, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin vs. kullanılması sebebiyle, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan UMUR KIRTASİYE A.Ş. sorumlu değildir.

UMUR KIRTASİYE A.Ş. müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, telefon, e-posta vb...) sizlerden talep etmektedir. Kişisel bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır.

Şahısların sisteme girdiği tüm bilgilere sadece kendileri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece kendileri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

UMUR KIRTASİYE A.Ş., web sitesi aracılığı ile topladığı bilgileri, söz konusu kişilerin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, iştirakleri ve iş ortakları dışında 3. kişilerle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Müşteri bilgileri; resmi makamlarca usulen talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olunduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

www.umurkirtasiye.com.tr alan adlı web sitesi içeriğinde, UMUR KIRTASİYE  A.Ş.’ye ait olmayan başkaca internet sitelerine bağlantı veya referanslar yer alabilir. UMUR KIRTASİYE A.Ş. bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. Bu bağlantı ve içerikler reklam amacı ve/veya müşterilerin bilgilendirilmesi amacı ile paylaşılmaktadır.

UMUR KIRTASİYE A.Ş. www.umurkirtasiye.com.tr alan adlı web sitesinin içeriği, görselleri, sayfa düzeni, dizaynlar, şekiller, logolar, teknikler, markalar, tasarımlar, buluşlar, eserler, yazılımlar vs. üzerinde tek hak sahibidir. Söz konusu veriler, yazılı izin alınmadan kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, lisana çevrilemez, yayımlanamaz, yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Aksi halde UMUR KIRTASİYE A.Ş.’nin ilgili kişiler hakkında hukuki ve cezai yollara başvurma hakkı saklıdır.