Arama

ARTWORK

Paragraf

Çevreye Duyarlı Marka ‘ARTWORK’

Almanya’nın Düren kentinde yıllık 25.000 ton kapasiteyle üretilen ‘Artwork’ sanatsal kağıtlar sürdürülebilir kaynaklara saygılı üretim tesisleriyle Avrupa standartlarında Türkiye ve Avrupa Birliği yasa ve yönetmeliklerine uyumlu Schoellershammer markalı kağıtları üreten Reflex GmbH tarafından üretilmektedir.

Bağımsız laboratuarlar tarafından test edilen geri dönüşümü yüksek kalitedeki Artwork resim kağıtları ve resim defterleri asit ve optik beyazlatıcı kullanılmadan üretime tabi tutulduğundan mükemmel pürüzsüzlük ve aydınlık zemin özelliğiyle sanatseverlerin kullanımına sunulmaktadır.

Seçkin, güvenilir, yenilikçi

Canlı renkler için ‘Artwork’ Clara, Dokulu Fon Kartonları

Hamurundan renkli 160gr, 27 renkten oluşan dokulu fon kartonları Artwork markası için özel olarak Favini firması tarafından İtalya’da üretilmektedir.

Hamurundan renkli üretilip hiçbir boyama işlemine tabi tutulmayan ‘Artwork’ Clara fon kartonları, farklı gramajlardaki resim defterleri, piyasadaki ihtiyaçlara yönelik üretilen çizim blokları ve alternatif tekniklere uygun üretilen sanatsal resim kağıtlarını içeren geniş portföyü ile profesyonel kullanıma uygun olarak Umur Kırtasiye San. ve Tic. A.Ş güvencesiyle piyasaya sunulmaktadır.