Arama

TRENDIX

Paragraf

TRENDIX

Hayatın yükünü hafiflet!’ sloganıyla 2014 yılında tüketiciyle buluşan ‘Trendix’; çanta, beslenme çantası, kalem çantası ve matara kategorilerinde en yenilikçi, ekonomik ve şık ürünleri tüketicinin beğenisine sunmayı kendisine misyon edinmiştir.

Sağlık, dayanıklılık ve kalite testlerinden geçmiş olan Trendix ürünleri, ister çocuk ister yetişkin tüm tüketicilerin güvenle kullanabileceği bir yelpazeyle raflardaki yerini almaktadır. AB standartlarında üretilen Trendix ürünleri, konularında uzman laboratuvarlarda sağlık ve güvenlik testleri yaptırıldıktan sonra satışa sunulmaktadır.

Trendix ürünleri, başta gençler olmak üzere her yaştan tüketicinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak dikkatle tasarlanmış ve titizlikle üretilmiştir.

Lisanslı ürünler kategorisinde The Walt Disney Company, Warner Brothers ve Smiley gibi Dünya’nın önde gelen şirketlerinin lisansları, Trendix markası ile üretilerek tüketiciyle buluşmaktadır.

Trendix marka çanta, kalem çantası ve beslenme çantası ürünlerinin üretimi, 2015 yılında Türkiye’ye taşınmıştır. Trendix, Türk üreticisinin emeği ile daha fazla güçlenerek, tüketiciye en doğru çözümleri sunmayı hedeflemektedir.

Arkasında Umur Kırtasiye San. ve Tic. A.Ş.’ nin 1994’ten beri süregelen bilgi birikimi ve güvenilirliğini barındıran Trendix ekibi, tüketicilerine hak ettikleri kalitede, geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermekten gurur duymaktadır”