Arama

STABILO BOSS: 50 YILDIR HAYATIMIZA RENK KATIYOR

Paragraf

1971’den beri hayatımızda olan popüler işaretleme kalemi STABILO BOSS yıl dönümünü kutluyor. Yıllardır fosforlu kalem standartlarını belirleyen, yazıları ve notları parlatan ve artık fosforlu kalemler arasında bir klasik olan STABILO BOSS ORIGINAL, 4 yepyeni renkle 50. yaşını kutluyor.

50 yıldır hayatımızda olan STABILO BOSS, hatırlanması gereken metinleri vurgulayarak okulda, üniversitede, ofiste ve evde hatırlamayı kolaylaştırır. Altını çizmek yerine vurgulamanın akılda kalıcılığı sayesinde tüm nesillerin kalbini kazanmış olması şaşırtıcı değildir.

Önemli Notların Kalemi

STABILO BOSS’un uluslararası başarısı, öncelikle işlevselliğe olan mutlak odaklanmasıyla şekillenmiştir. Metinlerin önemli bölümlerini vurgulamak, kalemin ana kullanım noktasıdır. BOSS fosforlu kalemler; el yazısı, renkli günlük çalışmalar veya eskiz notları gibi yaratıcı teknikler için çok popüler kalemlerdir. Bu, tamamen işlevsel bir ürünün duygusal bir ürüne heyecan verici şekilde dönüşme sürecidir. BOSS ORIGINAL fosforlu kalemler, kapakları açık olarak 4 saate kadar kurumadan kalabilir. 2 ve 5 milimetrelik değişken çizgi genişliği, belgelerde, notlarda veya yaratıcı çalışmalarda farklı çizim yapılmasına olanak verir. Net hatları, düz ve geniş şekli ile rahat bir yazım sağlar. Tasarım şekli ve ikonik siyah kapağıyla büyük bir takipçi kitlesine sahip stil ikonudur.

Neon Renklerden Pastel Tonlarına

STABILO BOSS ORIGINAL'in rengarenk doğası markanın dünya çapında büyük popülerlik kazanmasını sağladı. Başlangıçta "Neon renkler" ofisleri ve sınıfları yalnızca fosforlu sarı rengiyle fethederken şimdi 23 renkten oluşan büyük bir aile oldu. STABILO fosforlu kalemin son yıllarda gerçek bir trend oluşturmasını sağlayan tam da bu çok yönlülüğü. 50 yıllık üretim sürecinde hızla yeni trendlere ayak uydurarak renkleri yeniden keşfetti ve pastel renkler küresel başarının hızlı bir belirleyicisi oldu.

50. Yıl Özel Tasarım

Pastel renkler 2016’dan bu yana renk paletinin ayrılmaz bir parçası haline geldi. STABILO BOSS ORIGINAL pastel ailesine Nisan 2021’den itibaren mat turuncu, esintili mavi, buzlu fuşya ve kirli gri tonları da katıldı. 50.yıl özel üretimi BOSS ORIGINAL 23’lü masaüstü seti % 100 geri dönüştürülmüş malzemeden üretilmiş renkli karton ambalajında (9 neon renk, 14 pastel ton ) satışa sunulmaktadır

Pastel renkler 2016’dan bu yana renk paletinin ayrılmaz bir parçası haline geldi. STABILO BOSS ORIGINAL pastel ailesine Nisan 2021’den itibaren mat turuncu, esintili mavi, buzlu fuşya ve kirli gri tonları da katıldı. 50.yıl özel üretimi BOSS ORIGINAL 23’lü masaüstü seti % 100 geri dönüştürülmüş malzemeden üretilmiş renkli karton ambalajında (9 neon renk, 14 pastel ton ) satışa sunulmaktadır.